Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Ben Yapamam Demeyin , Bizimle Deneyin...

Daha önce hiç dans eğitimi almadıysanız veya yıllar önce deneyip şimdi unuttum diyorsanız 

20 farklı branştan seçeceğiniz birinde , en temelden başlayarak , kendinizi rahat hissedeceğiniz bir sınıfta kendinize şans tanıyın.

Dans eğitiminde , kendine has modeliyle Danskeyfi Dans Akademileri şimdiye kadar binlerce kişinin dansa başlamasına ve devam etmesine vesile oldu.
Hayatınıza keyif katma sloganıyla 1998 yılında çıktığımız yolda onlarca eğitmen yetiştirdik ve başarılara imza attık.
Dilerseniz eşli katılabileceğiniz, dilerseniz tek başınıza katılabileceğiniz farklı dans türlerimiz ile kendinizi iyi hissedeceğiniz bir okulda dansa başlamak isterseniz doğru adresi buldunuz.
Eşli danslar olan Salsa, Bachata , Kizomba , Arjantin Tango , Vals danslarına tek başınıza veya dilerseniz partneriniz ile katılımınız mümkün . Sınıflardaki kadın erkek sayısını dengelemek için önkayıtlara önem veriyoruz ve dengeli sayıda sınıflarımızı başlatıyoruz.Derslerimizde sürekli eş değiştirildiği için partnersiz kalma korkunuz olmayacak.
Tek olarak katılabileceğiniz Oryantal , Zumba, Hip Hop, Sirtaki , Flamenko gibi danslar ile hem yoğun kondüsyon çalışması yapabilir hem dansınızı hem fiziğinizi geliştirebilirsiniz. Çok keyifli geçecek olan derslerde , zamanın nasıl geçtiğini anlamayacasınız...

© 1998 Danskeyfi Dans Akademileri

  • Instagram Sosyal Simge
  • Facebook Basic Black
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now